Žaidime CTF@KnF – baziniai kibernetinės saugos bei programavimo principai ir idėjos

CTFKNFDomiesi IT ir šiuolaikinėmis saugumo technologijomis? Tada pats metas suklusti ir priimti naują Vilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) studento iš studijų programos Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga (ISKS) iššūkį. Nes 2018 metais prasidėjęs žaidimas sugrįžta su nauja jėga. Išbandyk CTF@KnF!

Skaityti daugiau: Žaidime CTF@KnF – baziniai kibernetinės saugos bei programavimo principai ir idėjos

Skelbiame informaciją apie laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis lingvistika:

1 kursas – penkios laisvos valstybės finansuojama vietos.

Studijų kryptis vertimas:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

4 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis informatikos inžinerija:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

2 kursas – dvi laisvos valstybės finansuojama vietos.

Studijų kryptis filologija pagal kalbą:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

3 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis finansai:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

 

Magistrantūros studijos: laisvų VF vietų nėra.

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2020-02-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2019 12 13

Įspūdžiai iš mokslinės konferencijos Indijoje

indija konferencija2019 m. gruodžio 5–6 dienomis VU Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto doktorantė ir jaunesnioji asistentė Raimonda Agnė Medeišienė dalyvavo tarptautinėje vadybos atvejų konferencijoje ICMC 2019 (angl. International Conference on Management Cases -ICMC) Indijoje, kur Birla vadybos technologijos institute (Birla Institute of Management Technology) pristatė pranešimą “Raising moral awareness of intercultural students’ audience using applied drama methods”  (liet. „Tarptautinės grupės studentų moralinio sąmoningumo ugdymas taikomaisiais teatro metodais“). Pranešimas paremtas stažuotės La Korunija universitete (Ispanija) metu atliktu tyrimu, kurio rezultatai pristatyti su bendraautoriais – dr. J. Lopez Rodriguez (Ispanija) ir VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docente dr. R. Pučėtaite – parengtoje publikacijoje. 

Skaityti daugiau: Įspūdžiai iš mokslinės konferencijos Indijoje

Vilniaus universiteto Kauno fakultetas parengė kibernetinio saugumo internete atmintinę

Kibernetinio saugumo internete atmintine

Prof. Vlado Gronsko tarptautinės mokslinės konferencijos dalyviai pritarė VU protestui

Foto 2Keturioliktoje prof. Vlado Gronsko tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, kuri šių metų gruodžio 5 dieną vyko Vilniaus universiteto Kauno fakultete, dalyvavo 36 jaunieji mokslininkai ne tik iš Lietuvos mokslo institucijų (Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Klaipėdos universiteto), bet ir Latvijos, Bulgarijos bei Ukrainos universitetų. Visi konferencijos dalyviai išreiškė paramą gruodžio 5 – 6 dienomis vykusiai VU bendruomenės protesto akcijai „Paskutinis prioritetas“ ir solidarumą su teisėtus reikalavimus LR Vyriausybei keliančiais VU akademiniais ir neakademiniais darbuotojais bei studentais.

 

Skaityti daugiau: Prof. Vlado Gronsko tarptautinės mokslinės konferencijos dalyviai pritarė VU protestui

VU Kauno fakultete startuoja naujas projektas – „Marketingo ir IKT ateities kompetencijų gairės“

network 4478141 1920Šių metų lapkričio mėn. Vilniaus universitetas kartu partneriais iš Portugalijos, Rumunijos, Lietuvos ir Latvijos pradėjo įgyvendinti tarptautinį Erasmus+ programos „Marketingo ir IKT ateities kompetencijų gairės“ FuseIT projektą. Projektą koordinuoja Vilniaus universiteto Kauno fakulteto mokslininkai.

Skaityti daugiau: VU Kauno fakultete startuoja naujas projektas – „Marketingo ir IKT ateities kompetencijų gairės“

Dalyvaujame Vilniaus universiteto protesto akcijoje!

Neatsitraukdamas nuo savo ankstesnių reikalavimų skirti lėšas tiek akademinių, tiek neakademinių darbuotojų darbo užmokesčio didinimui, ir ne nuo rugsėjo, o jau nuo 2020 m. sausio mėnesio bei siekdamas, kad Lietuvos valdančiųjų požiūris į aukštąjį mokslą esmingai keistųsi,Vilniaus universitetas tęsia protestą ir gruodžio 5-6 dienomis laikinai stabdo savo veiklą.

http://naujienos.vu.lt/vyriausybei-neigyvendinant-pazadu-vilniaus-universitetas-stabdo-veikla/

VU Kauno fakulteto administracija primena, kad visiems VU darbuotojams (išskyrus aptarnausiančius vyksiančius renginius) šias dvi dienas rektoriaus įsakymu (2019-12-03 Nr. R-606) yra suteikiamas laisvas mokamas laikas.

Todėl prašome akademinį ir neakademinį personalą bei studentus šiomis dienomis nevykti į fakultetą, kuris bus uždarytas, kaip ir visi kiti universiteto miesteliai (nevyks paskaitos, nebus vykdoma mokslinė veikla, nedirbs VU centrinė administracija ir padalinių administracijos, universiteto ansamblis bus nepasiekiamas turistams, neveiks Vilniaus universiteto (taip pat ir Kauno fakulteto) biblioteka).

Gruodžio 5 d. VU Kauno fakultete vyks tik iš anksto suplanuota Prof. V. Gronsko tarptautinė mokslinė konferencija.

Tarptautinis simpoziumas Vilniaus universitete Kaune mokslinei diskusijai sutelks dizaino ir kūrybinių industrijų tyrėjus

Kauno fakultetas vuLapkričio 28-30 dienomis Vilniaus universiteto Kauno fakultete (VU KnF) vyks tarptautinis simpoziumas „Making and shaping things in creative economies. From history to present day“ (liet. „Pramoninio dizaino kūrimas ir gamyba kūrybinėse industrijose“).

Skaityti daugiau: Tarptautinis simpoziumas Vilniaus universitete Kaune mokslinei diskusijai sutelks dizaino ir...
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos