DDVilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto lektorius dr. Darius Dilijonas įsitikinęs, kad „gerų paskaitų receptas yra 20% teorijos, 50% patirties ir 30% dialogo su studentais“, o už visus oficialius įvertinimus ir apdovanojimus jam svarbiau studentų palankumas. „Visada džiugu žinoti, kad jiems patinka su manimi dirbti ir jie vertina žinias, kuriomis su jais dalinuosi. Tarpusavio supratimas tarp studentų ir dėstytojo yra būtinas, norint užtikrinti kokybišką edukacijos procesą“, – pabrėžia geriausiu praėjusiais metais pripažintas VU Kauno fakulteto dėstytojas, dirbantis studijų programose Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga irFinansų technologijos (FinTech). Pasak dr. D. Dilijono, dėstytojas turi būti lyderiu, kuris studentus nukreipia tinkama linkme, ugdo jų stipriąsias savybes ir skatina tobulėti: „Mokymo procese tam motyvuoja trys vertybės – autonomija, meistriškumas ir tikslingumas“.

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, Vilniaus universiteto (VU) koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė priėmė sprendimą pratęsti nuotolinio mokymosi procesą iki balandžio 13 d. 24 val. su galimybe terminą pratęsti.

 Prašome skubiai  susikurti / atnaujinti ir reguliariai naudoti institucinį Vilniaus universiteto paštą. Šis paštas Jums suteiks galimybę gauti naujausią su studijomis ir šių dienų aktualijomis susijusią informaciją, palengvins darbą dėstytojams bei leis Jus pačius identifikuoti kaip Universiteto bendruomenės narius.

Instrukciją rasite čia: https://santaka.vu.lt/pages/viewpage.action?pageId=35520695 

Each of you must to create / update and regularly use the institutional mail of Vilnius University. The email of VU will provide you with up-to-date information on your studies and current affairs; make easier your communication with lecturers; also allow to identify you as a member of the University community.

Instructions can be found here: https://santaka.vu.lt/display/DUK/VU+email

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos