Studentams MentorystėPrasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus universitete startuoja antrus metus skaičiuojanti Mentorystės veikla. Veikoje dalyvaujantys studentai gali pasirinkti asmeninį mentorių, kuris ne tik patars, kaip įveikti iškilusius iššūkius, bet ir padės ieškoti naujų galimybių ar net įkvėpimo.

Spalio 3 – 4 dienomis Vilniaus universiteto Kauno fakultete (Muitinės g. 8, Kaunas) vyks tradicinis Lietuvos kompiuterininkų sąjungos (LIKS) renginys „Kompiuterininkų dienos“.

Maloniai kviečiame į šį atvirą plačiajai visuomenei renginį visus, kurie domisi pasaulyje vykstančiais visuotinio kompiuterizavimo ir informacinės visuomenės plėtros procesais.

Išsami renginio programa: https://www.liks.lt/wp-content/uploads/2019/09/KoDi2019_programa.pdf

Mokytojų ir mokinių dėmesiui!

Spalio 4 d. vyks mokomieji seminarai mokytojams ir besidomintiems IT naujovėmis. Kviečiame 12 klasės mokinius ir mokytojus į paskaitas: „Dirbtinis intelektas – nuo BMW iki Beyonce“ ir „Ar įmanoma nulaužti Lietuvą per 10 min.?“. Paskaitų metu lektoriai papasakos apie e. saugą ir jos svarbą.

Daugiau informacijos https://www.liks.lt/kompiuterininku-dienos-2019

Išankstinė registracija į renginį: https://www.liks.lt/registracija-konferencijai/?c=523

Skelbiame informaciją apie laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis lingvistika:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis vertimas:

4 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis informatikos inžinerija:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis filologija pagal kalbą:

3 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

 

Magistrantūros studijos: laisvų VF vietų nėra.

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2020-02-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2019 10 04

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos