VU KnF bendruomenės advento popietė su VU kapelionu ir choru „Veni gaudere“

kaledos vuknf 2019Artėjant šventiniam Kalėdų metui ir įsibėgėjant šviesos sugrįžtančios laukimui, kai ypatingai norisi susitelkti ir dalytis šiluma bei gerumu, siūlome jaukiai pabūti visiems drauge.

Maloniai kviečiame į Advento popietę, kuri vyks gruodžio 19 d. (ketvirtadienį) 14.00 val. Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8a.). Mūsų renginyje dalyvaus ir VU kapelionas kunigas Eugenijus Puzynia SJ, su kuriuo laužysim tradicinį kalėdaitį ir klausysimės VU KnF merginų choro „Vedi gaudere“ (vadovė Adelė Mikalkėnienė) atliekamų kūrinių iš sakralinės muzikos programos. Ją choristės atliks Šv. Kūčių naktį Pažaislio vienuolyno Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje, kur 22 val. giedos Bernelių mišiose.

VU KnF bendruomenės advento popietės pabaigai – pasikalbėti apie dvasinius ir gyvenimiškus dalykus prie arbatos puodelio su  kūčiukais – rinksimės V auditorijoje (VU KnF II korp. II a.).

Gruodžio 19 dieną 14.00 valandą visų laukiame liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje ir raginame nepraleisti puikios progos pasimėgauti autentišku „Veni gaudere“ a cappella skambėjimu!

Organizatoriai.