Skelbiame informaciją apie laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis lingvistika:

3 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis ekonomika:

3 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis filologija pagal kalbą:

2 kursas – dvi laisvos valstybės finansuojamos vietos.

Magistrantūros studijos:

Studijų kryptis Informacijos sistemos:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2019-08-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą (pasirinkite prašymo formą : dėl studijų keitimo).

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2019 06 17