Kas pavojingiau – netobulos technologijos ar jomis besinaudojančių neišmanymas?

spectrum virselisNaujausiame VU mokslo populiarinimo žurnalo „Spectrum“ numeryje 1(29) / 2019 Kviečiame skaityti ir žiūrėti! – žurnalistės  Miglės Valaitienės straipsnis „Kibernetinės atakos – iššūkis, neaplenkiantis ir mažų organizacijų“ (p. 54–59) , kuriame pristatomos VU KnF dekano doc. dr. Kęstučio Driaunio įžvalgos kibernetinio saugumo tema ir studijų programos „Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga“ studentų ir dėstytojų pastangos analizuoti kibernetinio saugumo problemas ir kelti visuomenės kibernetinio saugumo raštingumą.