Informacija apie išankstinį priėmimą

Nuo balandžio 8 d. į studijų programas, pažymėtas specialiu ženklu „IŠANKSTINIS“, bus vykdomas išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Išankstinio stojimo metu galima stoti į visas Kauno fakultete vykdomas bakalauro studijų programas:

• Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba)
  • Audiovizualinis vertimas
  • Ekonomika ir vadyba
  • Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos
  • Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga
  • Kultūros ir kūrybos industrijų vadyba
  • Lietuvių filologija ir reklama

Išankstinio priėmimo metu konkurse gali dalyvauti ankstesniais metais vidurinį išsilavinimą įgiję stojantieji ir šiemet vidurinį išsilavinimą įgysiantys moksleiviai. Pastarųjų sutartis galios, jei įstojusysis atitiks minimaliuosius reikalavimus, keliamus valstybės nefinansuojamai vietai: išlaikytas bent vienas valstybinis brandos egzaminas ir konkursinis balas ne mažesnis nei 5,4.

Daugiau informacijos apie išankstinį stojimą: https://www.vu.lt/studijos/stojantiesiems/isankstinis-priemimas