Try2HackChallenge'2019 nugalėtojui įteiktas prizas.

Žaidybinis šių metų Try2HackChallenge ciklas baigėsi. Dėkojame visiems jame dalyvavusiems.  Pagrindinis prizas – iPad Wi-Fi 128GB Silver – atiteko Vilniaus Levo Karsavino mokyklos 10 klasės mokiniui Arvydui Jarmalovičiui! Sveikiname mūsų pagrindinio prizo laimėtoją! Prizą jam įteikė VU Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktorius dr. Giedrius Romeika.

Prizą įsteigė pagrindinis žaidimo partneris – debesų technologijų bendrovė „Hostinger“ www.hostinger.lt, teikianti hostingo paslaugas visame pasaulyje.

try to hack gifas su skaiciais logo 400x400 7d3d5942f5 received 439895783490203