Džiaugsmo paštasKai aplink vis labiau kvepia Kalėdomis, norisi ne tik artimam įteikti dovaną ar bent nusišypsoti, bet ir nudžiuginti kiekvieną aplinkui, kurio galbūt net vardo nežinai, bet  nutuoki – jam to labai reikia. Kaip ir kasmet  kalėdinis ,,Džiaugsmo paštas“ suteiks Jums galimybę pasidalyti geru žodžiu su senelių namuose gyvenančiais senjorais, nes šia gerumo akcija siekiame šventų Kalėdų laikotarpiu  dėmesiu ir meile apdovanoti to išsiilgusius senolius.

knygu akcija plakatasVU Kauno fakulteto Meno vadybos magistrantūros programos studentai jau ne vienus metus prieš Kalėdas organizuoja knygų akciją, kurios metu pakviečia visus fakulteto studentus ir darbuotojus bei jų šeimas dalintis perskaitytomis knygomis su kitais. Šiemet gruodžio 4-16 dienomis VU KnF bendruomenės surinktos knygos bus padovanotos senoliams, gyvenantiems Kauno  Panemunės socialinės globos namuose.

2017 m. lapkričio 29 d. įvyko rinkimai į vieną Vilniaus universiteto Kauno fakulteto tarybos nario vietą. Rinkimuose dalyvavo 55 (87,3 proc.) rinkėjai, t.y. ne mažiau kaip du trečdaliai fakulteto rinkėjų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos