Mokslinės išvykos projektas „Dalyvavimas AIMAC 2019 konferencijoje Venecijoje, Italijoje”

Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0279

Projekto tikslas - tobulinti mokslininkės mokslinę kvalifikaciją vykdant praktinę mokslinę veiklą, skelbiant tyrimo rezultatus moksliniame renginyje ir dalyvaujant mokslinėse diskusijose meno organizacijų vadybos temomis.

Mokslininkė vyks į tarptautinę kas dvejus metus vykstančią Menų ir kultūros vadybos konferenciją AIMAC, kurią 2019 m. birželio 23-26 d. organizuoja Ca'Foscari Venecijos universitetas Italijoje. Pranešime „Can museums’ innovativeness benefit from ethical virtues? Empirical findings from Lithuanian museums” bus pristatomi tyrimo rezultatai apie etiškos organizacijos kultūros dedamųjų poveikį muziejų novatoriškumo tipams Lietuvoje. Pranešimo pagrindu parengtas straipsnis pateiktas recenzavimui International Journal of Arts Management. Taip pat planuojama, kad dalyvavimas konferencijoje prisidės prie tarptautinės tinklaveikos ir tarpdisciplininių tarptautinių tyrimų plėtros.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0279) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

www.esinvesticijos.lt

vu 440  lt es