Studentų vasaros praktikos projektas „Virtualių komandų valdymo ypatumai tarptautinėse įmonėse”

Projekto Nr. 09.3.3.-LMT-K-712-15-0276

Projekto tikslas: ištirti virtualių komandų valdymo ypatumus tarptautinėse įmonėse.

I etapas: Teorinė analizė. Šio etapo metu planuojama apibrėžti virtualios komandos sampratą ir reikšmę, išanalizuoti kokie valdymo modeliai naudojami bei įvertinti virtualių projekto komandų valdymo modelio ištyrimo lygį tarptautinėse įmonėse.
II etapas: Tyrimo metodikos parengimas ir organizavimas. Šio etapo metu bus suformuota tyrimo metodika, kuria remiantis bus atliekamas kokybinis tyrimas. Kokybinis tyrimas planuojamas atlikti naudojantis standartizuotu (struktūriniu) interviu.
III etapas: Tyrimo rezultatai ir jų vertinimas. Šio etapo metu bus apdorojami tyrimo metu gauti rezultatai, kuriamas virtualios komandos valdymo tarptautinėms įmonėms modelis, rengiama tyrimo ataskaita.

Numatomas tyrimo rezultatas: atliktas kokybinis tyrimas, kurio pasekoje bus pasiūlytas virtualios komandos valdymo tarptautinėse įmonėse modelis leidžiantis tinkamai atsižvelgti į virtualių komandų valdymo ypatumus tarptautinėse įmonėse, bei parengta tyrimo ataskaita.

Projekto mokslinis vadovas prof. dr. E.Jasinskas.
Vasaros praktikos studentė Aistė Kukytė.
Įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2019-07-01 iki 2019-08-31

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3.-LMT-K-712-15-0276) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

www.esinvesticijos.lt

Projekto vykdytojas: