Didžiųjų duomenų (Big Data) analizės ir vizualizavimo hakatonas

Kaunas - Reutlingen

Aktualiausia projekto informacija www.hktn.lt

Projekto tikslas dviejų renginių-hakatonų pagalba Baltijos šalių universitetams perteikti:

• aukštojo mokslo bei verslo bendradarbiavimo technologijų inovacijų ir švietimo srityje Vokietijoje sukauptą gerąją praktiką;
  • sudaryti galimybę eksperimentuoti su naujausiais mokymo metodais;
  • sustiprinti ryšius tarp aukštųjų mokyklų bei verslo socialinių partnerių;
  • sukurti studentus labiau motyvuojančią mokymo(si) aplinką;
  • toliau vystyti ilgalaikį bendradarbiavimą mokymo inovacijų veiklose pasitelkiant sukauptą patirtį hakatonų organizavime.

Projekto trukmė: 19.08.2019 - 15.11.2019

Hakatonas Vilniaus universiteto Kauno fakultete, Kaunas, Lietuva, 2019 Rugsėjo 30 – Spalio 1d.

Hakatonas Reutlingeno universitete, Reutlingenas, Vokietija,  2019 Lapkričio 7-8d.

Projekte dalyvaujančios šalys ir institucijos

Projekto organizatoriai:

1. Vilniaus universitetas, Lietuva (projekto koordinatorius).
  2. Reutlingeno universitetas, Vokietija;
  3. Latvijos universitetas, Latvija;
  4. Tartu universitetas, Estija

Projekto partneriai (sąrašas pildomas):

1. Vytauto Didžiojo universitetas (gautas patvirtinimas);
  2. Kauno technologijos universitetas (planuojama);
  3. SAP Academic Alliance; (gautas patvirtinimas);
  4. Festo, UAB (planuojama);
  5. Equinox Europe, UAB (planuojama);
  6. Intermedix Lietuva, UAB (planuojama);
  7. Rubedo sistemos, UAB;
  8. NRD Cyber Security, UAB (planuojama);
  9. Visma Lietuva, UAB (planuojama)

Tiesioginiai projekto dalyviai: projekte dalyvaujančių universitetų akademinis personalas, bakalauro bei magistro studijų studentai, universitetų socialiniai partneriai.  Planuojamas tiesioginių projekto dalyvių skaičius nuo 75 iki 150 asmenų kiekvienoje renginio vietoje (iš viso nuo 150 iki 300 asmenų);

Netiesioginiai projekto dalyviai:  aukštojo mokslo institucijos bei kitos organizacijos, besidominčios (suinteresuotos) Didžiųjų duomenų (Big Data) analizės, vizualizavimo, technologijų tematikomis, aukštųjų mokyklų didaktikos bei inovatyvių mokymo(si) metodų naujovėmis.

Projektas remiamas Baltijos šalių ir Vokietijos aukštųjų mokyklų biuro per Vokietijos akademinių mainų tarnybą (DAAD) Vokietijos Federacinės Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

Projekto vadovas: prof. Vladislav V. Fomin;

kultur kontor 2019