Dalyvavimas mokslinėje konferencijoje XXVIII European Society for Rural Sociology Conference – "Rural futures in a complex world"

Projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0287

Projekto tikslas – pakelti mokslinę kompetenciją, dalyvaujant tarptautinėje mokslinėje konferencijoje užsienyje XXVIII European Society for Rural Sociology Conference – "Rural futures in a complex world".

Projekto veiklos – pranešimo "Ekonominiai ir socialiniai skirtumai tarp gyventojų regionuose" skaitymas ir dalyvavimas darbo grupės WG5 diskusijose. Rezultatas – gautų pasiūlymų panaudojimas tolimesnėje mokslinėje veikloje, naujų kontaktų užmezgimas. Konferencija vyks 2019 m. birželio 25-28 d. Trondheime, Norvegijoje. ESRS2019 konferencijoje bus 32 darbo grupės, nagrinėjami klausimai apima tris temines sritis. Jos pagrindinis tikslas yra suburti įvairių mokslo krypčių iš skirtingų šalių mokslininkus, tyrėjus. Tai svarbus, ne pirmus metus vykstantis, aukšto lygio renginys.

Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0287) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).

www.esinvesticijos.lt

vu 440   lt es