Lituanistinių studijų intensyvūs vasaros kursai Vilniaus universiteto Kauno fakultete

2019 06 16 – 2019 06 30

TVARKARAŠTIS

Tai intensyvus kursas, per trumpą laiką suteikiantis galimybę pasiekti maksimalių rezultatų. Kursų apimtis: 80 akademinių valandų (60 kontaktinio darbo ir 20 savarankiško darbo valandų). Be akademinės veiklos, numatoma kultūrinė ir socialinė programa, leisianti kursų dalyviams – užsienio lituanistinių mokyklų pedagogams – praturtinti žinias ne tik apie lietuviškosios kultūros savitumą, bet ir apie šiuolaikinės Lietuvos gyvenimą bei aktualijas. Kadangi kursai vyksta Kaune, tarpukario laikinojoje sostinėje, bus galimybė patirti bei reflektuoti ir Pirmosios Lietuvos Respublikos laikotarpį, kai buvo klojami esminiai lietuviškosios tapatybės pamatai, ir modernųjį, įtekstintą, kultūrinį, šiuolaikišką Kauną. Kursų dalyviams bus suteikta galimybė susitikti su savo kolegomis mokytojais, dirbančiais Lietuvoje, pasidalyti patirtimi ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Kursų dėstytojai – Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto mokslininkai, lituanistinių programų dėstytojai, išmanantys fundamentinius filologijos dalykus, aktyviai tiriantys bei formuojantys šiandieninės lituanistikos aktualijas. Dauguma jų turi ir neformalaus švietimo patirties, dalyvauja mokslo populiarinimo veikloje, bendradarbiauja su Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklomis.

Programos trukmė – 15 kalendorinių dienų. Akademinių studijų apimtis – 10 kalendorinių dienų.

Registracijos į kursus paraišką rasite čia.

Rekomendacijos forma

Paraiškos pateikimo terminas: 2019 04 04. PRATĘSTA

Paramą kursams teikia Švietimo mainų paramos fondas.

Kvietimas teikti paraiškas

Paramos skyrimo sąlygų kandidatui detalus sąrašas čia.