VU Kauno fakultetas - LIETUVIŲ KALBOS IR KULTŪROS KURSAI UKRAINOS PILIEČIAMS

LIETUVIŲ KALBOS IR KULTŪROS KURSAI UKRAINOS PILIEČIAMS

seimos mainu fondas  vu logo

Vilniaus universitetas kviečia Ukrainos piliečius, pasitraukusius iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje, teikti paraiškas intensyviems lietuvių kalbos ir kultūros kursams.

Tikslinė grupė – Ukrainos mokslo ir studijų institucijų dėstytojai, mokslo darbuotojai, visų sričių švietimo sistemos darbuotojai, studentai.

Studijų metu bus galimybė ne tik pasimokyti lietuvių kalbos, bet ir susipažinti su

Lietuvos kultūra, istorija, šiuolaikiniu valstybės gyvenimu ir kt.

Studijų laikas: 2022 m. rugsėjo 12 – lapkričio 30 d.

Bus formuojamos viena pradedančiųjų (A1.1) grupė.

Kursai organizuojami kontaktiniu būdu.

Paskaitos planuojamos darbo dienomis tris kartus per savaitę nuo 15.00 arba 17.00 val.

Paraiškos teikiamos iki 2022 m. rugpjūčio 22 d. imtinai.

Paraiškos pildomos elektroniniu būdu čia.

Kontaktiniai asmenys:

Eglė Gabrėnaitė:

Vilnius University invites Ukrainian citizens who left Ukraine for Lithuania due to military action by the Russian Federation in Ukraine to submit their applications for the intensive Lithuanian language and culture course.

The target group includes teachers of Ukrainian institutions of higher education, researchers as well as employees of all areas of the educational system, and students.

During the studies one will not only have an opportunity to pick up some Lithuanian but will also get acquainted with Lithuanian culture, history, contemporary life of the country, etc.

Period of studies: 5 September 2022 – 30 November 2022.

1 beginner group (A1.1) will be formed:

The course will be held face-to-face.

Classes are planned to take place on working days 3 times a week from 3.00 pm or 5.00 pm.

The call for applications is due on 22 August 2022 inclusive. Applications can be submitted online here.

Contacts:

Eglė Gabrėnaitė:

Вільнюський університет запрошує громадян України, які виїхали з України до Литви через військові дії Російської Федерації в Україні, подати заявку на інтенсивні курси литовської мови та культури.

Цільова група – викладачі українських науково-дослідних установ, наукові співробітники, працівники освіти всіх напрямків, студенти.

Під час навчання буде можливість не лише вивчати литовську мову, але й ознайомитися з литовською культурою, історією, сучасним життям держави тощо.

Період навчання: 12 вересня - 30 листопада 2022 року.

Будуть сформовані одна nочаткова група (A1.1).

Курси організовуються у контактній формі.

Заняття будуть проводитися в робочі дні 3 рази на тиждень з 15.00 або 17.00.

Прийом заявок триває до 22 серпня 2022 року включно.

Заявки заповнюються в електронному вигляді тут.

Контакти: