Bendrabučiai

Vilniaus universiteto Kauno fakultetas suteikia galimybę studentams apsigyventi Vytauto Didžiojo universiteto (toliau – VDU) bendrabučiuose pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį.
Daugiau informacijos apie VDU bendrabučius ir apgyvendinimo sąlygas juose galima rasti adresu http://apgyvendinimas.vdu.lt.

Noritiems apsigyventi bendrabutyje Kaune turi:
- Sudaryti studijų sutartį su VU
http://apgyvendinimas.vdu.lt pasirinkę skiltį „Kiti asmenys“ susikurti asmeninę paskyrą
Nuo š. m. rugpjūčio 19 d. jungtis prie sistemos http://apgyvendinimas.vdu.lt „Kiti asmenys“ skilties su susikurtos paskyros duomenimis ir rezervuotis gyvenamąją vietą iš pateikto laisvų vietų sąrašo, pateikiant VU studijų sutartį (el. jos versiją), kaip pagrindą sudaryti apgyvendinimo sutartį
- Gauti patvirtinimą į nurodytą asmeninę el. pašto dėžutę, kad vieta rezervuota
- Gauti dar vieną el. laišką, dėl apgyvendinimo sutarties sudarymo ir įsikėlimo informacijos (Apgyvendinimo sutartį el. būdu reikės sudaryti jungiantis su tais pat prisijungimo duomenimis http://apgyvendinimas.vdu.lt „Kiti asmenys“ skilties)
Apsigyventi bendrabutyje

 

VDU bendrabučiai Akademijoje:

Studentų g. 5–102, Kauno raj., Akademijos miestelis

Telefonas: 8-37 75 11 75

El. paštas:

 

1 Home agentūra: https://1home.eu/rooms/?location=Kaunas

SOLO SOCIETY student house centre: http://www.solosociety.lt/

Student Residence Hall senamiestyje: http://www.studentresidencehall.com/en/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos