Faktai ir skaičiai

Per penkiasdešimt septynerius metus Vilniaus universitete Kaune VU diplomai buvo įteikti beveik 16 tūkstančių VU Kauno fakulteto absolventų. Šiuo metu  visų trijų pakopų studijų programose studijuoja 828 studentai: 565 — bakalauro studijose (166 įstojo šiemet. Iš jų 38 užsieniečiai studijuoja anglų kalba) ir 239 magistrantų (129 įstojo šiemet. Iš jų anglų kalba studijuoja 25 užsieniečiai) bei 24 doktorantai.

Studijų ir mokslo proceso poreikius atitinkanti fakulteto materialinė bazė nuolat atnaujinama: šiuo metu yra įrengtos 31 auditorijos, iš kurių 28 – su multimedijos įranga, veikia 7 kompiuterių klasės, 2 audiovizualinio vertimo laboratorijos ir video konferencijų studija. Bendras kompiuterių skaičius fakultete – 268, iš jų 199 naudojami studijų ir 69 – administracijos reikmėms.

Puikiai įrengtoje  VU KnF bibliotekoje, kuri įsikūrusi renovuotame pastate Muitinės g. 18, yra 18 darbo vietų, 12 iš jų –  kompiuterizuotos. Visoje bibliotekoje veikia belaidis Eduroam tinklas, o jos trečiame aukšte įrengtos 7 neformalaus bendravimo / poilsio vietos. Šiuo metu bibliotekos atviruose fonduose saugoma apie 25 tūkstančiai dokumentų, verslo, vadybos, ekonomikos, informatikos ir humanitarinių mokslų leidinių bei kita mokslinės literatūros, kuri komplektuojama pagal VU KnF vykdomas studijų programas. Daugiau informacijos apie bibliotekoje sukauptus leidinius: VU bibliotekos kataloge.

VU Kauno bibliotekoje konsultuoja dalyko bibliotekininkė  Dalyko bibliotekininko skiltis

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku