socialiniai mokslai 02 02Ne vienas antrosios pakopos studentas, šiuo metu studijuojantis Vilniaus universiteto Kauno fakultete (VU KnF) pabrėžia, kad yra patenkintas savo sprendimu rinktis magistro studijas vieninteliame iš 14-kos geriausio Lietuvos universiteto fakultetų, kuris veikia ne Vilniuje, o pačiame Lietuvos centre – Kaune. VU KnF vykdomų originalių magistro studijų programų spektras platus – nuo humanitarinių ir socialinių iki verslo ir viešosios vadybos bei informatikos mokslų sričių: https://www.knf.vu.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos.

blocknetVilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) mokslininkai subūrė tarptautinę mokslininkų komandą iš Lietuvos, Estijos, Vokietijos ir Danijos, kuri vykdo Europos Komisijos finansuojamą projektą „Internetiniai blokų grandinės technologijos mokymai Europos tarpdalykinių kompetencijų sklaidai“ (angl. „BlockChain Network Online Education for Interdisciplinary European Competence Transfer“ („BlockNet“)) www.knf.vu.lt/en/blocknet.

magistrantura vu humanitariniaiNe vienas antrosios pakopos studentas, šiuo metu studijuojantis Vilniaus universiteto Kauno fakultete (VU KnF) pabrėžia, kad yra patenkintas savo sprendimu rinktis magistro studijas vieninteliame iš 14-kos geriausio Lietuvos universiteto fakultetų, kuris veikia ne Vilniuje, o pačiame Lietuvos centre – Kaune. VU KnF vykdomų originalių magistro studijų programų spektras platus – nuo humanitarinių ir socialinių iki verslo ir viešosios vadybos bei informatikos mokslų sričių.

avv iliustracijaPasirinkusieji Audiovizualinis vertimas (AVV) studijas Vilniaus universiteto Kauno fakultete (VU KnF) atranda unikalų šios programos turinį, pasaulyje pripažintų šios srities vizituojančių ekspertų paskaitas ir įtraukiančius praktinius užsiėmimus, kuriuos audiovizualinio vertimo laboratorijose veda profesionalūs ir kolegiški VU KnF dėstytojai, bei plačias įsidarbinimo galimybes.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos