Šiandien fakultete svečiavosi Fintech verslo klasterio BCCS (angl. Blockchain, CyberSecurity and Compliance Solutions Cluster) įkūrėjas ir vadovas Petras Petkevičius su kolega Vyteniu Kazakevičiumi. Klasteris apima blokų grandinės technologijų (angl. Blockchain), kibernetinio saugumo ir atitikties sprendimus. Kartu su fakulteto dekanu doc. dr. Kęstučiu Driauniu ir studijų programos FinTech vadovu doc. dr. Sauliumi Masteika svečiai aptarė Vilniaus universiteto ir Blockchain, CyberSecurity and Compliance Solutions Cluster bendradarbiavimo galimybes.

Daugiau informacijos apie BCCS klasterį rasite čia: https://klaster.lt/klateris/bccs-klasteris/

download_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

renginyje su stepukonieneRugsėjo 14 dieną Raudondvario meno dvarų inkubatoriuje vykusiame renginyje „Už gerus darbus“ („Micvot“) buvo pagerbti žydų kultūrai nusipelnę asmenys, tarp jų – Kauno fakulteto docentė dr. Inga Stepukonienė. Kauno Gaono Rabino Icchako Elchanano Spektoriaus 200-ųjų gimimo metinių proga mokslininkė apdovanota II laipsnio medaliu už nuopelnus puoselėjant Lietuvos žydų tradicijas, švietimą ir kultūros paveldą. Mokslininkė mielai sutiko pasidalinti mintimis apie gautą apdovanojimą, siekį tyrinėti žydų kultūrą bei jos vertę visuomenei.

Stefania Jablonska 3D 642x410Rugsėjo 30 dieną gausus būrys svečių dalyvavo Kauno Maironio literatūros muziejuje vykusiame mamos ir dukters – profesorės Gabijos Bankauskaitės ir  profesorės Nijolės Bankauskienės rengtos monografijos „Stefania Jabłonska: moteris dviejų amžių sandūroje. Gyvenimo ir kūrybos apžvalga“ pristatyme. Šio monografijos pristatymas buvo ne tik muzika (ir tiesiogine šio žodžio prasme) klausytojų ausims, bet ir gražaus, jaukaus ir nuoširdaus pasibuvimo kartu su kolegomis, bendraminčiais, renginys. Autorės atskleidė primirštą, nors labai svarbią lietuvių ir lenkų kultūrai moterį – Stefanią Jabłonską, atskleisdamos įvairius šios asmenybės gyvenimo klodus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos