Kotryna Laptevaite fintech bankera„Dirbdama finansinių technologijų įmonėje supratau, kad būtina įgyti žinių apie kriptovaliutas, blockchain technologiją ir FinTech specifiką. Kai pradėjau domėtis, kur galėčiau to išmokti, atradau VU Kauno fakultete vykdomą magistratūros studijų programą Finansų technologijos (FinTech), – sako magistrė, įmonėje „Bankera“ kokybės užtikrinimo vadove dirbanti Kotryna Laptevaitė.

SavickasJei neteko šio aktoriaus pamatyti teatre, tikriausiai sunkiai atsirastų bent vienas nematęs šio charizmatiško vyruko šmėžuojant kine ar televizoriaus ekrane. Visus, kurie nėra abejingi teatrui, kinui ir mėgsta gerą humorą, už kurio slepiasi daug gilesni pamąstymai, kviečiame į susitikimą su daugeliui puikiai žinomu iš vaidmenų kine, Oskaro Koršunovo spektakliuose, televizijos laidų vedėju, jaunosios kartos teatro ir kino aktoriumi Giedriumi Savicku.

29763436047 dbefaddd22 k 642x410Gegužės 18–20 d. Vilniaus universitete (VU) vyksta tarpdisciplininių tyrimų forumas „Fintech: Finance, Technology & Regulation“ („Finansų technologijos: finansai, technologijos ir reguliavimas“). Forume, kuris rengiamas pagal „Arqus“ mokslinių tyrimų ir inovacijų projektą, dalyvauja kelių Europos aukštojo mokslo įstaigų atstovai ir kviestiniai lektoriai iš Singapūro bei Kembridžo universitetų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku