conference 4087444 1920Baigiamųjų darbų gynimai yra vieši, todėl kviečiame prisijungti visus norinčius paklausyti VU Kauno fakulteto studentų darbų gynimų. Nepamirškite užpildyti registracijos formos iki birželio 1 d.  Neprisiregistravusieji gynimuose dalyvauti neturės galimybės.

vu kaune fintechVilniaus universiteto Kauno fakulteto (VU KnF) mokslininkai iš Socialinių tyrimų ir taikomosios informatikos instituto (SMTII) aktyviai plėtoja tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą su finansų technologijų (fintech) srities tyrėjais.

vu kaune 2020

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis vertimas:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis informatikos inžinerija:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis programų sistemos:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

 

Magistrantūros studijos:

Vietų nėra.

 

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2020-08-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą--> ePrašymai--> dėl studijų ir finansavimo formos keitimo.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2020 05 19

birzietiene2Vilniaus universiteto Kauno fakulteto VU KnF bakalauro studijų programoje Lietuvių filologija ir reklama dirba daug puikių dėstytojų, kurie savo žiniomis ir patirtimis dosniai dalijasi su būsimaisiais reklamos specialistais. Kvalifikuoti filologijos mokslų atstovai savo jaunuosius kolegas žavi ne tik mokslinėmis įžvalgomis ir pedagoginiu talentu, bet ir asmeninėmis savybėmis bei aktyvia pilietine pozicija.

Viena tokių – VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto docentė dr. Skirmantė Biržietienė, kuri šios programos I kurso studentams dėsto lotynų kalbą, antrakursiams – teksto interpretaciją ir retorikos pagrindus, trečio kurso studentams veda Tekstų kūrimo ir vertimo praktikumą, taip pat dėsto leidybos projektų vadybą Kultūros projektų vadybos modulyje. Fakultete mėgstamą dėstytoją, kuri ir studentus, ir savo kolegas įtraukia į vis įdomesnes iniciatyvas bei įvairius projektus su socialiniais partneriais, kalbina Lietuvių filologijos ir reklamos IV k. studentė Dovilė Žiauberytė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos