Vilniaus universitetas Kaune

vu15

 

Esame vienintelis Lietuvos universitetas, patenkantis į geriausių  pasaulio 500 universitetų gretas pagal didžiausią nepriklausomą pasaulinį universitetų reitingą„QS World University Rankings 2016–2017“.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs VU yra Lietuvos aukštojo mokslo ambasadorius pasaulyje, sukaupęs tam reikalingų žinių bei kompetencijų ir puikiai įvertintas už aukštą akademinę reputaciją ir reputaciją tarp darbdavių bei dėstytojų ir studentų santykį.

 

VU Kauno fakultetas

Vilniaus universitetui – šalies aukštųjų mokyklų lyderiui –  Kauno regione daugiau nei 50 metų atstovauja VU Kauno fakultetas (VU KnF), unikalus savo istorija ir šiandiena.

Mūsų privalumai:

  • mokslo ir studijų tarpkryptiškumas, atitinkantis modernaus pasaulio vystymosi tendencijas,
  • originalios studijų programos, orientuotos į sparčiai kintančius šiuolaikinės darbo rinkos poreikius,
  • jauki kamerinė bendruomenė, kur kiekvienas jaučiasi saugiai, nes yra savas ir pažįstamas,
  • patogi lokacija pačiame Kauno senamiesčio centre – Muitinės gatvėje šalia Vytauto Didžiojo tilto,
  • ypatinga aura ir istorinė XVI–XVII a.  aplinka, primenanti senojo Vilniaus universiteto pastatų ansamblį, puikiai pritaikyta XXI a. reikmėms.

Mūsų misija – Vilniaus universitetas yra svarbiausias klasikinis (visapusis) mokslo universitetas Lietuvoje, kurio misija yra iš praeities kylanti, dabarties iššūkių skatinama ir ateities kartoms perduodama priedermė stiprinti Lietuvos ir pasaulio pažintines ir kūrybines galias, puoselėti akademines bei kitas dvasines ir socialines vertybes, ugdyti aktyvius ir atsakingus piliečius ir visuomenės lyderius.

Mūsų vertybės – Vilniaus universiteto vertybės remiasi Europos universitetų kultūros principais, tokiais kaip akademinė laisvė, nuomonių įvairovė, atvirumas idėjoms, inovatyvumas, tarpusavio pagarba, pasitikėjimas, tolerancija, akademinė etika, autonomijos derinimas su atskaitomybe valstybei bei atsakomybe visuomenei.

Mūsų vizija – Vienoje gretoje su pirmaujančiais Europos universitetais.

Iš čia kylama į žvaigždes!

vu khf 2016

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos