Vilniaus universitetas Kaune

panorama.jpg

 

Vilniaus universitetas (VU) – pirmasis ir didžiausias Lietuvos universitetas, įsikūręs šalies sostinėje Vilniuje ir nuo 1964 m. turintis padalinį Kaune. Tarptautinį pripažinimą pelnęs VU yra Lietuvos aukštojo mokslo ambasadorius pasaulyje, sukaupęs tam reikalingų žinių bei kompetencijų ir puikiai įvertintas už aukštą akademinę reputaciją ir reputaciją tarp darbdavių bei dėstytojų ir studentų santykį.

Pagal „QS World University Rankings“ reitingą Vilniaus universitetas patenka tarp 1,5 proc. geriausių pasaulio universitetų.

VU Kauno fakultetas

Vilniaus universitetui – šalies lyderiui absoliučioje daugumoje mokslo ir studijų krypčių – Kauno regione jau 57 metus atstovauja VU Kauno fakultetas (VU KnF), unikalus savo istorija ir šiandiena. Fakultete vykdomos visų trijų pakopų  (bakalauro, magistro, doktorantūros) humanitarinių, socialinių, fizinių ir technologijos mokslų sričių studijos.

Mūsų privalumai:

  • mokslo ir studijų tarpkryptiškumas, atitinkantis modernaus pasaulio vystymosi tendencijas,
  • originalios studijų programos, orientuotos į sparčiai kintančius šiuolaikinės darbo rinkos poreikius,
  • jauki bendruomenė, kur kiekvienas jaučiasi saugiai, nes yra savas ir pažįstamas,
  • patogi lokacija pačiame Kauno senamiesčio centre – Muitinės gatvėje šalia Vytauto Didžiojo tilto,
  • ypatinga aura ir istorinė XVI–XVII a. aplinka, primenanti senojo Vilniaus universiteto pastatų ansamblį, puikiai pritaikyta XXI a. reikmėms.

Mūsų misija

Vilniaus universitetas yra svarbiausias klasikinis (visapusis) mokslo universitetas Lietuvoje, kurio misija yra iš praeities kylanti, dabarties iššūkių skatinama ir ateities kartoms perduodama priedermė stiprinti Lietuvos ir pasaulio pažintines ir kūrybines galias, puoselėti akademines bei kitas dvasines ir socialines vertybes, ugdyti aktyvius ir atsakingus piliečius ir visuomenės lyderius.

Mūsų vertybės

Vilniaus universiteto vertybės remiasi Europos universitetų kultūros principais, tokiais kaip akademinė laisvė, nuomonių įvairovė, atvirumas idėjoms, inovatyvumas, tarpusavio pagarba, pasitikėjimas, tolerancija, akademinė etika, autonomijos derinimas su atskaitomybe valstybei bei atsakomybe visuomenei.

Mūsų vizija

Vienoje gretoje su pirmaujančiais Europos universitetais.

Strategija

Vilniaus universiteto strateginis planas 2021-2025

Iš čia kylama į žvaigždes!

 

Fotografijos autorius A. Aleksandravičius; instagram.com/afotoeu

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku