Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerijos/karalyste2016 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

5Kaune gegužės 21 d. praūžė Gatvės muzikos diena, kurią organizavo Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto (VU KHF)  studentai. Jau trečią kartą VU KHF Liepų kiemelyje (Muitinės g. 8) vienai dienai vartus svetingai atvėrė „Muzikos karalystė“, kurioje muzikavo jaunieji Kauno I muzikos mokyklos http://k1mm.kaunas.lm.lt/ atlikėjai: liaudies muzikos instrumentalistai, gitaristai,smuikininkai, fleitininkai, akordeonistai, choras „Con brio“ ir pučiamųjų orkestras. Kaip ir pernai, pakviesti mokinius įsijungti į gatvės muzikos šventės dalyvių gretas renginio organizatoriams padėjo  šios mokyklos mokytoja Kristina Katkevičiūtė.

Užsukti į jaukų senamiesčio kiemelį Vilniaus gatvės praeivius ragino VU KHF apuokas. Žaliasis VU Kauno humanitarinio fakulteto personažas fotografavosi, dalino apkabinimus, siuntė gerą nuotaiką ir kvietė į „Muzikos karalystę“. Vaikų džiaugsmas, pamačius apuoką, buvo neapsakomas, o Liepų kiemelyje mažuosius ir jų tėvelius sveikino „Muzikos karalystės“  karalius ir karalienė. Vaikai linksmai leido laiką, draugiškai globojami VU KHF Studentų atstovybės savanorių ir vykdydami atraktyvias kultūros vadybos IV k. studentų parengtas užduotis: gavę „Muzikos karalystės“ žemėlapį, mažieji kartu su tėveliais atsakinėjo į įvairius klausimus muzikos tema, dainavo ir piešė, kaip įsivaizduoja muziką. Ir jiems puikiai sekėsi! Ne vienas vaikas smagias užduotis bandė atlikti dar ir dar kartą, nes prizai buvo viliojantys: Muzikinės viktorinos dalyvio raštai, saldainiai iš paslaptingos skrynelės ir, svarbiausia, spalvingi balionai, iš kurių studentai raitė įvairiausius dalykus:  gyvūnėlius, gėles ir net kardus. Vaikams dainuoti padėjo ir mamos, o  štai vos trejų metų Vytis pademonstravo išskirtinius gebėjimus – atliko dainos „Yellow Submarine“ ištrauką iš legendinės grupės „The Beatles“ repertuaro!

{galerija}galerijos/karalyste2016{/galerija}

Kauno I  muzikos mokyklos atlikėjų pasirodymai ir  nuotaikingi žaidimai  Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto erdvę pavertė tikra muzikos garsų ir vaikų karalyste, į kurią dienai įpusėjus, užsuko dar daugiau vaikų ir jų tėvelių. Vieni klausėsi koncerto, kiti fotografavosi gėlių apsuptyje, kurios, kultūros vadybos IV k. studentų draugystės su DeKū http://www.deku.lt/

komanda dėka, pražydo prie pat VU KHF Studentų atstovybės buveinės. Kaip ir kasmet, „Muzikos karalystėje visi dalinosi gera nuotaika, džiaugėsi skaisčiai šviečiančia saule ir muzika. Fakulteto studentai kartu su Kauno I muzikos mokyklos mokiniais ir mokytojais kitais metais Gatvės muzikos dienos metu vėl pakvies mažuosius Kauno gyventojus į tradicinę „Muzikos karalystę“, kurioje ir vėl skambės vaikų juokas ir muzikos garsai. Kaip sako renginio organizatoriai, labai smagu matyti linksmus vaikus, kurie jaučiasi tarsi tikroje pasakoje. Juk ne kiekvieną dieną atsiduria karalystėje...

Būtinai užsukite kitais metais, kad įsitikintumėte tuo patys!

Paulina Taškutė

VU KHF SA