Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų kandidatų į Senato narius sąrašą.

Kauno fakultetas iškėlė keturis kandidatus (bus renkami du atstovai):

• prof. dr. Remigijų Čiegį,
  • prof. dr. Virginiją Jurėnienę,
  • prof. dr. Astą Mikalauskienę,
  • doc. dr. Vytautą Evaldą Rudžionį.

Su kitais kandidatais į Senato narius galima susipažinti čia: https://www.vu.lt/naujienos/senato-rinkimai-2018/kandidatai-5-senato-narius

2018 m. balandžio 14 d. – gegužės 9 d. skelbiamas kandidatų į Senato narius agitacinis laikotarpis. Jo metu  kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos organizuos kandidatų į Senato narius debatus, o patys kandidatai ar juos iškėlę asmenys gali vykdyti kitokią Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 4 punkte nustatytiems principams neprieštaraujančią agitacinę veiklą.

VU Senato rinkimai kamieniniuose akademiniuose padaliniuose planuojami 2018 m. gegužės 14 – 16 dienomis. Juose galės dalyvauti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus įtraukti universiteto akademiniai darbuotojai.

Rinkimai Kauno fakultete vyks dekanate (Muitinės g. 8, Kaunas).

VU Kauno fakulteto rinkimų komisija
Tel. 8 37 422 523