Projektas Nr. – 09.3.3-LMT-K-712-09-0177 „Inovacijų strategijos formavimo tipų raiška tarptautinėje įmonėje“.

Tyrimo tikslas: ištirti inovacijų strategijos formavimo tipų raišką tarptautinėje įmonėje.

Siekiamas rezultatas – inovacijų strategijos formavimo modelis.

Projekto mokslinis vadovas – prof. dr. E. Jasinskas.

Studentas, dalyvaujantis moksliniuose tyrimuose vasaros praktikos metu, – studijų programos „Tarptautinio verslo vadyba“ magistrantas Justas Štreimikis (TVVM7).

Įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2018-07-02 iki 2018-08-31

Finansuojama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos

Projekto vykdytojas: Vilniaus universitetas, Kauno fakultetas.

Finansavimo šaltinis – Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.