Egle ir Monika2019 m. Lietuvos mokslų akademijos premija Už geriausius aukštųjų mokyklų studentų mokslinius darbus skirta VU KnF magistrei Eglei Dmukauskaitei už mokslo darbą „Inovatyvių kultūros ir kūrybinių industrijų produktų kūrimas: meno hakatono metodologija“ (vadovė prof. dr. Virginija Jurėnienė).

VU KnF doktorantės MonikosTriaušytės magistro baigiamasis darbas „Kalbinės gimtinės (savi)vertė ir kalbinė percepcija: paribio žemaičių vaizdiniai“ (vadovė prof. dr. Daiva Aliūkaitė) įvertintas Valstybinės lietuvių kalbos komisijos apdovanojimu Už taisyklingiausia ir stilingiausia kalba parašytą LMA Aukštųjų mokyklų studentų darbų konkursui teiktą darbą.

Sveikinam!

Egle ir Virginija