Biblioteka VU KNFSiekdama užtikrinti kuo saugesnes ir sklandesnes studijų proceso sąlygas karantino metu, VU biblioteka nuo balandžio 30 d. išduoda leidinius VU akademinės bendruomenės nariams (studentams, dėstytojams, tyrėjams) nekontaktiniu būdu.

Leidinių ieškokite Virtualioje bibliotekoje

Norėdami užsisakyti leidinius:

• Nurodykite leidinio pavadinimą ir autorių;
  • Nurodykite užsakomo leidinio saugojimo vietą (leidinio buvimo vieta ir šifras, nurodyti Virtualioje bibliotekoje prie knygos pavadinimo, pvz.: Ekonomikos skaitykla (330.1/Ma516).
  • Vienu metu galima pasiskolinti iki 5 leidinių.
  • Užsakymą siųskite el. paštu:

Užsakytų leidinių atsiėmimas:

• Tik gavę VU bibliotekos pranešimą apie įvykdytą užsakymą, galėsite atvykti į biblioteką tiksliai jums paskirtu laiku, taip užtikrinant saugų vartotojų srautų judėjimą.
  • Jums išduoti leidiniai bus padėti laiške nurodytoje vietoje. Leidinių atsiėmimo vietos: Centrinė biblioteka, MKIC ar fakultetų skaityklos.

Grąžinti leidinius galima tik pasibaigus karantinui. Delspinigiai šiuo metu neskaičiuojami.

VU bendruomenės nariai el. paštu   gali pateikti užsakymus nedidelės apimties knygų skyrių ar periodinių leidinių straipsnių skaitmeninėms kopijoms gauti.

Taip pat kviečiame naudotis gausiais elektroniniais ištekliais.

Sekite VU bibliotekos naujienas svetainėje biblioteka.vu.lt

Kontaktai pasiteiravimui:

EN

The Library has launched non-contact book borrowing service for VU academic community (the service will be provided from 30 April)

Aiming to ensure safe and steady study process during the quarantine, Vilnius University Library has launched non-contact book borrowing service for members of VU academic community (students, professors, researchers).

Search for books in Virtual Library

To place a request for a book:

• Indicate the book’s title and author;
  • Indicate the book’s storage area (storage area and call number of the book are indicated in the Virtual Library next to the book title, for instance: Economics Reading Room (330.1/Ma516)).
  • You can borrow up to 5 books at a time
  • Send your request via e-mail at

To take out requested books:

• You can come to take requested books only when you have received a massage from VU Library about the completion of your request. Please observe the time indicated in the message, as that will ensure a safe flow of users.
  • The requested books will be kept in the place that will be indicated in the message. Places where requested books will be kept: Central Library, SCIC and faculties’ reading rooms.

You can return borrowed books only after the quarantine period. Fines will not be incurred.

Members of VU community can order a small number of digitally copied books (in chapters only) and periodicals (specific articles) at .

You are welcome to use the rich collection of electronic resources.

Check for updates on VU Library website biblioteka.vu.lt

Contact for queries: