bibliotekaVU Kauno fakulteto bibliotekoje nuo gegužės 19 dienos jau galima grąžinti pasiskolintas knygas.

LR Vyriausybei sušvelninus karantino sąlygas Lietuvoje, VU biblioteka taip pat mažina kai kuriuos ribojimus, kurie buvo įvesti siekiant apsaugoti vartotojus nuo COVID-19 ligos plitimo. Nuo birželio 1 d. bus atidaroma daugelis skaityklų, teikiamos knygų išdavimo ir grąžinimo, dokumentų kopijavimo paslaugos.

VU Kauno fakulteto skaitykla dirbs darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Leidinių skolinimas

Leidiniai skolinami įprastu būdu.

Leidinių grąžinimas

Leidiniai grąžinami įprastu būdu.

Maloniai prašome atkreipti dėmesį, kad grąžintos knygos bus karantinuojamos, todėl knygos grąžinimo patvirtinimą savo paskyroje pamatysite po kelių dienų.

Jeigu turite galimybę grąžinti knygas, kurių Jums nebereikia, maloniai prašome tai padaryti, nes knygų gali prireikti kitiems. Jei neturite galimybės grąžinti knygų – nesirūpinkite. Delspinigiai nebus skaičiuojami ir knygas galėsite grąžinti pirmąją naujų mokslo metų savaitę.

Grąžinant leidinius savitarnos įrenginiais prašome tarp savęs ir kitų laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, laikytis karantino metu nustatytų higienos normų.

Svarbi informacija lankantis VU bibliotekoje

Biblioteka kviečia išlikti atsargiems ir atkreipti dėmesį, kad:

Bibliotekoje bus aptarnaujami tik apsaugines kaukes ar kitas apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai;

Bibliotekoje privaloma rūpintis rankų higiena ir dezinfekcija – įeinant į patalpas reikia dezinfekuoti rankas arba dėvėti vienkartines pirštines (pirštinėmis rūpinasi patys lankytojai);