laptop-3087585_1920.jpgLiepos 20 dieną Vilniaus universitete prasidėjo papildomas priėmimas į magistro studijas. Dėmesio! Vilniaus universitete Kaune dar yra laisvų vietų (valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų) į šias antrosios pakopos programas: Audiovizualinis vertimasFinansų technologijosLietuvių literatūra ir kūrybinis rašymasMarketingas ir prekybos vadybaMeno vadyba, Tarptautinio verslo vadyba (anglų k.), Tvariųjų finansų ekonomika ir Viešojo diskurso lingvistika.

Taip pat dar galima stoti į Finansų technologijos (anglų k.) studijuoti valstybės nefinansuojamoje vietoje.

MAGISTRANTŪROS PAPILDOMO ETAPO VIETOS, Į KURIAS VYKDOMAS PRIĖMIMAS

Kauno fakultetas

Prašymuose nurodytos studijų programų grupės

Studijų forma

Papildomo etapo vietos

Audiovizualinis vertimas

Finansų technologijos

VNF

Finansų technologijos (anglų k.)

VNF

Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas

Marketingas ir prekybos vadyba

Meno vadyba

VNF

Tarptautinio verslo vadyba (anglų k.)

Tvariųjų finansų ekonomika

Viešojo diskurso lingvistika