Bakalauro studijos:

Studijų kryptis vertimas:

2 kursas – dvi laisvos valstybės finansuojamos vietos.

Studijų kryptis lingvistika:

1 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Studijų kryptis informatikos inžinerija:

mm2 kursas – dvi laisvos valstybės finansuojamos vietos.

Studijų kryptis programų sistemos:

2 kursas – viena laisva valstybės finansuojama vieta.

Magistrantūros studijos:

Vietų nėra

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2020-08-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą--> ePrašymai--> dėl studijų ir finansavimo formos keitimo.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Aktyvi nuoroda

Studijų skyrius,