Bakalauro studijų programų studentams mokslo metai prasideda rugsėjo 14 d.

• 1 kurso bakalauro studijų programų studentams informacija dėl mokslo metų pradžios šventės bus paskelbta artimiausiu metu.
  • 2–4 kurso bakalauro studijų programų studentams paskaitos prasideda rugsėjo 14 d. (imtinai).

Magistro studijų programų studentams mokslo metai prasideda rugsėjo 1 d.

• 1 ir 2 kurso magistro studijų programų studentams paskaitos prasideda rugsėjo 2 d. (imtinai).

Gerbiami dėstytojai ir studentai, norime informuoti, kad 2020–2021 m. m. rudens semestro bakalauro studijų studentams galutiniai tvarkaraščio tikslinimai bus paskelbti iki rugsėjo 7 d.

knf.jpeg