Veiksmai.jpg

Veiksmai VU KnF darbuotojui / studentui įtariant COVID-19 (atsisiųsti PDF.)

Daugiau informacijos

Visuomenei LR Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje.

INFORMACIJA COVID-19 PREVENCIJAI:

• Uždarose patalpose privalote dėvėti apsauginę veido kaukę. Vienkartines veido kaukes keiskite, kai sudrėksta, užsiteršia, bet ne rečiau nei kas 4 valandas.
  • Laikykitės saugaus atstumo. Tarp studijų veiklose dalyvaujančių asmenų turi būti išlaikomas ne mažesnis kaip 1 m. atstumas.
  • Nelieskite rankomis akių, nosies, burnos.
  • Dažnai plaukite rankas. Rankas plaukite po tekančiu vandeniu ne trumpiau nei 20 sekundžių arba naudokite dezinfekcinį skystį.
  • Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Daugiau informacijos čia.

VU PUSLAPYJE PATEIKIAMA DETALESNĖ INFORMACIJA APIE COVID-19:

Studentams;

Darbuotojams.

Daugiau informacijos:

Jeigu iki studijų pradžios grįžote iš šalies, kuri įtraukta į Covid-19 ligos paveiktų šalių sąrašą, Jums yra privaloma 14 dienų izoliacija. Valstybių, iš kurių grįžus būtina izoliacija, sąrašą rasite čia.

LR Užsienio reikalų ministerijos informacija keliaujantiems.

Apie viruso plitimą Lietuvoje.

Apie viruso plitimą Europoje.

Visus operacijų vadovo sprendimus galite rasti čia.

Likite sveiki!

vu kaune 2020