Atsižvelgiant į situaciją šalyje, Universiteto, Valstybės operacijų vadovų sprendimus, auditorijos dydį ir grupės dydį, norime informuoti apie studijų procesą rudens semestro metu.

INFORMACIJA BAKALAURANTAMS
1 kurso bakalaurantams užsiėmimai vyks tiesioginiu kontaktiniu būdu, studijuojantiems užsiėmimuose dalyvaujant fiziškai.
• 2–4 kurso bakalaurantams užsiėmimai vyks tik nuotoliniu būdu.

INFORMACIJA MAGISTRANTAMS

• 1–2 kursų magistrantams užsiėmimai vyks mišriuoju būdu: dalis užsiėmimų vyks tiesioginiu kontaktiniu būdu, dalis – nuotoliniu būdu.

INFORMACIJA DĖSTYTOJAMS
• VU KnF dėstytojai užsiėmimų metu, nepriklausomai nuo jų formos, gali naudotis VU KnF infrastruktūra: pagal 2020–2021 studijų metų rudens semestro paskaitų tvarkaraštį dirbti auditorijose, pritaikytose ir nuotolinių užsiėmimų vedimui.

AKTUALI INFORMACIJA VISŲ STUDIJŲ PROGRAMŲ STUDENTAMS IR DĖSTYTOJAMS
• Visą studijų medžiagą dėstytojai skelbia Vilniaus universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje (VMA).
• VU KnF studentai pagal 2020–2021 studijų metų rudens semestro paskaitų tvarkaraštį, esant reikalui (dėl studijų procesui reikalingų kompiuterinių programų), gali jungtis per VPN prie kompiuterinėse klasėse esančių kompiuterių.
• Užsienio valstybių studentai, negalintys atvykti į Lietuvos Respubliką dėl apriboto asmenų judėjimo per valstybių sienas, studijų užsiėmimuose gali dalyvauti nuotoliniu būdu.

Iškilus klausimams, rašykite: arba . Informacija atnaujinama VU KnF tinklalapyje.
Svarbu. Prašome tikrinti oficialius universitetinius el. paštus, kuriuose skelbiama atnaujinta informacija.

VU KnF dėstytojai ir studentai yra įpareigoti vadovautis Vilniaus universiteto rektoriaus 2020 m. rugsėjo 1 d. įsakymu Nr. R-360 „Dėl studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Vilniaus universitete 2020–2021 studijų metų rudens semestro metu taisyklių patvirtinimo“ ir šiuo įsakymu patvirtintomis taisyklėmis.

download_copy_copy_copy_copy.jpg