KorovkinasRugsėjo 23 d. 12 val. VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institute Vilniuje, Akademijos g. 4, 203 auditorijoje Konstantinas Korovkinas apsigynė disertaciją „Hibridinis tekstinių duomenų metodas nuomonių analizei“ ir įgijo informatikos mokslo krypties daktaro laipsnį.

Apie disertantą

2007 metais Konstantinas Korovkinas baigė informatikos studijų bakalauro programą Viniaus Gedimino technikos universitete. 2014 m. baigė verslo informatikos magistro studijas Vilniaus universitete ir įgijo informacijos sistemų magistro laipsnį, absolventui įteiktas Magna Cum Laude diplomas. 2015–2019 metais studijavo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto doktorantūroje (Gamtos mokslai, informatika). Nuo 2018 metų, Vilniaus universiteto Kauno fakultete dėsto kompiuterių architektūrą ir „Python“ programavimą. Disertantas atlieka duomenų gavybos, dirbtinio neuroninio tinklo ir dirbtinio intelekto tyrimus. Nuo 2016 metų K. Korovkinas dirba programinės įrangos kūrimo įmonėje UAB „Visma Lietuva“ programuotoju.

Apie disertaciją

Disertacija rengta 2015–2020 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Gintautas Garšva (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, informatika – N 009).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• tarybos pirmininkė – prof. dr. Olga Kurasova (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, informatika – N 009),
  • prof. dr. Robertas Damaševičius (Kauno technologijos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007),
  • prof. habil. dr. Gintautas Dzemyda (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, informatika – N 009),
  • prof. habil. dr. Janusz Kacprzyk (Lenkijos mokslų, akademijos Sistemų tyrimų institutas, gamtos mokslai, informatika – N 009),
  • dr. Virginijus Marcinkevičius (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, informatika – N 009).

Papildoma informacija: Disertacija