Rugsėjo 25 d. 12 val. VU Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų institute Vilniuje Mantas Vaitonis apsigynė disertaciją „Didelio dažnio kompiuterizuotų prekybos strategijų inžinerija finansinėse rinkose“ir įgijo informatikos inžinerijos krypties daktaro laipsnį.

viršelis.jpg

Apie disertantą

2011 m. baigė Verslo informatikos bakalauro studijas Vilniaus universitete Kauno fakultete, ten pat (2015 m.) įgijo Verslo informatikos magistro laipsnį. Nuo 2015 iki 2019 metų VU Kauno fakultete rengė disertaciją. Šiuo metu Mantas Vaitonis dirba UAB „Novakopa“ IT projektų vadovu.

Apie disertaciją

Disertacija rengta 2015–2019 metais Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – doc. dr. Saulius Masteika, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007.

Mokslo sritis: technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• tarybos pirmininkas – prof. dr. Julius Žilinskas (Vilniaus universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007),
    nariai:
  • prof. dr. Robertas Damaševičius (Kauno technologijos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007),
  • prof. dr. Raimundas Matulevičius (Tartu universitetas, gamtos mokslai, informatika – N 009),
  • prof. habil. dr. Leonidas Sakalauskas (Vilniaus universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007),
  • prof. dr. Dmitrij Šešok (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – T 007).

Papildoma informacija: Disertacija