Picture_1_copy_copy.pngSpalio 10–25 dienomis vyksta ES programavimo savaitės „Europe Code Week“ renginiai, skatinantys moksleivius gerinti skaitmeninį raštingumą ir spręsti su programavimu susijusius klausimus. Čia labai reikalingas kūrybiškas bei analitinis mąstymas. Šiais metais programavimo savaitės renginių cikle vėl dalyvauja ir VU Kauno fakulteto Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto docentė dr. Laura Niedzviegienė.

Taigi, spalio 16 dieną 10 val. kviečiame dalyvauti docentės užsiėmime „Vertėjo vaidmuo lokalizacijos procese: ką slepia tekstas?“, kuris vyks nuotoliniu būdu („MS Teams“ platformoje), lokalizavimo paskaitos metu. Audiovizualinio vertimo studentams paskaitas vedanti dėstytoja L. Niedzviegienė teigia, kad dirbtuvių metu bus siekiama sulietuvinti tam tikros programos / žaidimo fragmentus ir įvertinti, kaip prie to prisideda vertėjas. Šiuolaikiniam vertėjui dažnai nebepakanka naudotis „klasikiniais“ vertimo įrankiais ir ištekliais, neretai prireikia ir technologijų išmanymo bei programavimo žinių. Ar tikrai taip, sužinosite užsukę į doc. dr. L. Niedzviegienės organizuojamas dirbtuves.

Norint prisijungti prie virtualių dirbtuvių, būtina išankstinė registracija el. paštu . Daugiau informacijos rasite čia.