Didėjant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui Lietuvoje ir atsižvelgiant į mūsų mokslininkų rekomendacijas, Vilniaus universitete veikiančios koronaviruso prevencijai skirtos darbo grupės sprendimu ir Senato nutarimu studijų veiklos nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 21 d. bus vykdomos nuotoliniu būdu.

Visos kitos universiteto veiklos gali būti tęsiamos, užtikrinant būtinas saugumo rekomendacijas. Vis dėlto mūsų visų sveikata yra svarbiausias prioritetas. Todėl raginu vadovus atsakingai peržiūrėti savo komandų darbą ir naudotis galimybe planuoti jį pamainomis.

Nuolat atnaujinama metodinė pagalba tiek dėstytojams, tiek studentams, taip pat visa kita naudinga informacija skelbiama specialiame universiteto tinklalapio Covid-19 polapyje.

Plačiau: https://naujienos.vu.lt/vilniaus-universitete-studijos-keturias-savaites-bus-vykdomos-nuotoliniu-budu/

nuotolines-studijos.jpg