vu_kaune_2020_copy.png

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla universitete iki lapkričio 29 d. pagal galimybes turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

Visi renginiai, susitikimai, susirinkimai universitete turi būti vykdomi tik nuotoliniu būdu, perkeliami ar atšaukiami.

Primename, kad ir toliau nuolat atnaujinama su nuotoline veikla ir šiuo išskirtiniu laikotarpiu susijusi informacija skelbiama universiteto tinklalapio COVID-19 polapyje bei siunčiama universiteto el. paštu.