bibleirknygos.jpgAtsižvelgiant į COVID-19 plitimo grėsmę ir, remiantis lapkričio 6 d. LR Vyriausybės sprendimu dėl bibliotekų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų, keičiasi Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugų teikimo tvarka.

Biblioteka ir toliau aptarnaus tik VU bendruomenės narius, tačiau nuo trečiadienio (lapkričio 11 d.) tai darys tik nuotoliniu būdu.

Pasikeitimai:
• Nėra galimybės naudotis bibliotekos skaityklomis ir dirbti bibliotekoje įrengtose darbo vietose.
• Reikalingus leidinius bus galima užsisakyti iš anksto el. paštu.
• Paveldo dokumentai į namus išduodami nebus. Jeigu dokumentas (ar dalis) jums reikalingas moksliniam darbui, galėsite kreiptis dėl suskaitmeninimo.

Informaciją, kaip užsisakyti / atsiimti ar grąžinti leidinius, rasite čia.

Kviečiame karantino laikotarpiu aktyviai naudotis VU bibliotekos prenumeruojamais elektroniniais ištekliais, o prireikus pagalbos ar konsultacijos kreiptis į savo fakulteto dalyko bibliotekininką. Paveldo dokumentų kviečiame ieškoti Skaitmeninėse kolekcijose.