saules laikrodis vilniaus universiteto kauno fakultetasSkelbiame informaciją apie laisvas valstybės finansuojamas vietas.

Bakalauro studijos:

Studijų kryptis

Studijų programa

Informatikos inžinerija:

Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga

1 kursas (2023 m. srautas)– viena laisva valstybės finansuojama vieta

Filologija pagal kalbą:

Lietuvių filologija ir reklama

1 kursas (2023 m. srautas)– viena laisva valstybės finansuojama vieta

Magistrantūros studijos: Nėra laisvų vf vietų.

Laisvas vietas užima geriausi (pagal pažangumo eilę) tos pačios formos toje pačioje studijų kryptyje tame pačiame kurse valstybės nefinansuojamoje vietoje studijuojantys studentai, pateikę prašymą dekanui iki 2024-08-26 dienos. Prašymai teikiami per VU eStudento darbo vietą--> ePrašymai--> dėl studijų ir finansavimo formos keitimo.

Studentai, turintys akademinių skolų, negali pretenduoti į laisvą valstybės finansuojamą vietą.

Studentų perkėlimą iš valstybės nefinansuojamos vietos į valstybės finansuojamą vietą apibrėžia VU laikinasis studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas

Studijų skyrius,
2024 03 19