2021 m. žiemos diplomų įteikimo transliaciją kviečiame stebėti sausio 29 d. 14 val. Vilniaus universiteto Facebook paskyroje arba VU Kauno fakulteto Facebook paskyroje. Numatoma renginio trukmė iki 2 val.

Primename, kad virtuali diplomų įteikimo ceremonija vyks tokia tvarka:

• Bakalauro studijų programos Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga absolventams,
  • Magistro studijų programos Finansų technologijos (FinTech) absolventams,
  • Magistro studijų programos Verslo informatika absolventams,
  • Magistro studijų programos Tvariųjų finansų ekonomika absolventams,
  • Magistro studijų programos Meno vadyba absolventams.

Virtualios diplomų įteikimo ceremonijos metu absolventus sveikins Vilniaus universiteto rektorius, Kauno fakulteto dekanas, prodekanai, institutų vadovai bei svečiai. Iškilmingą jaunimo himną „Gaudeamus igitur“ atliks VU Kauno fakulteto merginų choras „Veni Gaudere“, vadovaujamas Adelės Mikalkėnienės.

Maloniai kviečiame diplomų įteikimo šventėje dalyvauti ne tik absolventus, bet ir jų artimuosius!

Primename, kad diplomus galima atsiimti dviem būdais:

1. Registruotu paštu išsiunčiant diplomą studentams. Būtina užpildyti prašymą eStudento informacinėje sistemoje (is.vu.lt) -- > ePrašymai-- > dėl diplomo siuntimo paštu. Prašymą užpildyti būtina iki 2021-01-28.
  2. Atvykti atsiimti gyvai. Studentai turėtų atvykti į VU Kauno fakultetą iš anksto su padaliniu suderintu laiku. Dėl laiko atsiimti diplomą kreipkitės kontaktu: .

140544919_449333609780246_6873343371827055381_n.jpg