biblioteka_vu_khf.pngLR Vyriausybei sušvelninus dalį karantino sąlygų Lietuvoje, VU biblioteka mažina kai kuriuos ribojimus, kurie buvo įvesti siekiant apsisaugoti nuo COVID-19 plitimo.

Nuo balandžio 15 d. VU bibliotekos atidaro skaityklas, kuriose bus leidžiama dirbti iš anksto užsiregistravusiems (-ioms) VU bendruomenės nariams (-ėms).

Lankymosi VU KnF bibliotekos skaitykloje taisyklės

• Norint dirbti skaitykloje, reikalinga išankstinė darbo vietos rezervacija elektroninėje registracijos formoje:  https://doodle.com/poll/89uam5958w7hhxd7
  • Registruojantis būtina nurodyti: vardą, pavardę, Vilniaus universiteto ID, datą ir laiką.
  • Skaitykloje vienu metu galės dirbti ne daugiau kaip 2 asmenys. Be to, bibliotekoje bus aptarnaujami tik apsaugines kaukes ar kitas apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai.
  • Apsilankymų trukmė gali būti ribojama.

Leidinių skolinimasis

• Leidiniai ir toliau skolinami tik nekontaktiniu būdu, todėl rekomenduojama juos užsakyti Virtualioje bibliotekoje ir atsiimti tam paruoštose vietose. Apie paruoštą užsakymą vartotojai bus informuojami el. laišku į VU pašto dėžutę.

Kita aktuali informacija

• Kauno fakulteto biblioteka dirba darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. (pietūs nuo 12.00 iki 12.45 val.).
  • Vis dar neteikiamos dokumentų kopijavimo bei spausdinimo paslaugos.
  • Jeigu esate VU bendruomenės narys ir dokumentas ar jo dalis jums reikalinga moksliniam darbui, kreipkitės dėl dokumento dalies (iki 50 psl.) suskaitmeninimo į fakulteto dalyko bibliotekininką.
  • Jeigu norite pasikonsultuoti dėl informacijos paieškos savo mokslinio darbo rašymui, kreipkitės į fakulteto dalyko bibliotekininką.

Išsamesnė informacija čia.