diplomas.jpgMieli absolventai ir svečiai,

informuojame, kad šių metų birželio 22 dieną vyks diplomų įteikimo iškilmės.
Pirmą kartą diplomus absolventams planuojama įteikti Kauno kultūros centro terasoje (Kęstučio g. 1, Kaunas).

Apgailestaujame, tačiau renginys nebus tradiciškai atviras visiems pageidaujantiems. Atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino sąlygų valstybėje ir Vilniaus universiteto administracijos rekomendacijas dėl visų universiteto bendruomenės narių saugumo užtikrinimo, siekiame išvengti net mažiausios COVID-19 plitimo galimybės.

Į oficialią ceremoniją galime pakviesti ribotą skaičių žmonių. Todėl renginio metu didžiausią dėmesį skirsime tiems, kurie savo žiniomis ir pastangomis per visus studijų metus ėjo į šią dieną, – mūsų absolventams. Universitetui atstovaus tik VU rektorato atstovas ir fakulteto administracijos vadovai bei studijų programų komiteto pirmininkai.

Absolventų tėveliams, artimiesiems ir draugams bei dėstytojams gyvai pasveikinti savo diplomantą(-ę) iš karto po įteikimo ceremonijos bus galima tik lauke prie Kauno kultūros centro.

Stebėti oficialią diplomų įteikimo ceremonijos transliaciją jie galės savo išmaniuosiuose įrenginiuose.
Tiesioginė šventės transliacija – www.knf.vu.lt ir  VU Kauno fakulteto Facebook socialinėje paskyroje.

terasa.jpg
Diplomų įteikimo ceremonija vyks tokia tvarka:

I Srautas
11.00–12.20 val. diplomai įteikiami VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto absolventams:

• bakalauro nuolatinių studijų programa Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba);
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Audiovizualinis vertimas ir magistro studijų programa Audiovizualinis vertimas;
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Lietuvių filologija ir reklama ir magistro studijų programos Viešojo diskurso lingvistika, ir magistro studijų programa Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas.

12.20–13.20 val. –  patalpa dezinfekuojama prieš kitą absolventų srautą.

II Srautas
13.20–14.55 val. diplomai įteikiami VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto absolventams:

• bakalauro nuolatinių studijų programa Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos;
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Ekonomika ir vadyba (Finansai ir apskaita, Marketingas ir rinkų konkurencija);
  • magistro studijų programa Marketingas ir prekybos vadyba ir Tarptautinio verslo vadyba (TVV ir IBM).

Kviečiame visus šventės svečius pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Absolventams ir kitiems oficialios ceremonijos dalyviams kaukės – privalomos!
Informuojame, kad renginio dalyviai turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) renginyje dalyvauti negali.

Tik bendromis pastangomis galime surengti saugią šventę tokiomis ekstremaliomis sąlygomis.
Dėkojame visiems už supratingumą.
Renginio organizatoriai – VU Kauno fakulteto Viešųjų ryšių grupė