Mieli absolventai ir svečiai,Picture1.jpg

primename, kad birželio 22 dieną (Kauno kultūros centro terasoje – Kęstučio g. 1) vyks diplomų įteikimo iškilmės.

Apgailestaujame, tačiau renginys nebus tradiciškai atviras visiems pageidaujantiems. Atsižvelgdami į LR Vyriausybės sprendimus dėl karantino sąlygų valstybėje ir Vilniaus universiteto administracijos rekomendacijas dėl visų universiteto bendruomenės narių saugumo užtikrinimo, siekiame išvengti net mažiausios COVID-19 plitimo galimybės.
Absolventų tėveliams, artimiesiems ir draugams bei dėstytojams gyvai pasveikinti savo diplomantą(-ę) iš karto po įteikimo ceremonijos bus galima tik lauke prie Kauno kultūros centro.

Stebėti oficialią diplomų įteikimo ceremonijos transliaciją jie galės savo išmaniuosiuose įrenginiuose. Tiesioginė šventės transliacija: www.knf.vu.lt ir  VU Kauno fakulteto Facebook socialinėje paskyroje: https://www.facebook.com/vuknf.

I Srautas

Diplomų įteikimus stebėkite paspaudę nuorodą: TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA arba paspaudę nuorodą, pateiktą prie studijų programos.

11.00–12.20 val. diplomai įteikiami VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto absolventams:Picture2.png

• bakalauro nuolatinių studijų programa Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba) nuoroda
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Audiovizualinis vertimas nuoroda
  • magistro studijų programa Audiovizualinis vertimas nuoroda
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Lietuvių filologija ir reklama nuoroda
  • magistro studijų programos Viešojo diskurso lingvistika nuoroda
  • magistro studijų programa Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas nuoroda

II Srautas

Diplomų įteikimus stebėkite paspaudę nuorodą TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA arba paspaudę nuorodą, pateiktą prie studijų programos.

13.20–14.55 val. diplomai teikiami VU KnF Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto absolventams:

• bakalauro nuolatinių studijų programa Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos nuoroda
  • bakalauro nuolatinių studijų programa Ekonomika ir vadyba (Finansai ir apskaita, Marketingas ir rinkų konkurencija) nuoroda
  • magistro studijų programa Marketingas ir prekybos vadyba nuoroda
  • magistro studijų programa Tarptautinio verslo vadyba (TVV ir IBM) nuoroda

Linkime malonių įspūdžių – Kauno fakulteto VR grupė.