ATIDARYMUI_copy.jpgInformuojame, kad dėl pasikeitusių oro sąlygų akademinių metų pradžios šventė vyks Kauno Evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8a).

2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienis)

Kaune:

10.00 val. – Akademinių mokslo metų pradžios ceremonija fakulteto Napoleono namo kiemelyje (prie IV korp., Muitinės g. 8, Kaunas). Dalyvauja fakulteto dekanas, prodekanai, institutų direktoriai, administracija, studentų kuratoriai, „Veni Gaudere“ solistės ir vadovė Adelė Mikalkėnienė.

11.00 val. – Pasiruošimas su kuratoriais eisenai VU Kauno fakulteto Liepų kiemelyje (Muitinės g. 8, Kaunas). Pietų pertrauka.

Vilniuje:

12.00 val. – Išvykstame į Vilnių dalyvauti VU renginiuose. Autobusu išvykstame nuo Vytauto bažnyčios (Aleksoto g. 3, Kaunas).
14.45 val. – Atvykstame į Vilnių. Nuo LR Seimo rūmų  į Didįjį VU kiemą (Gedimino pr. 53, Vilnius).
15.00 val. – Tradicinė VU bendruomenės eisena nuo Seimo rūmų iki VU Didžiojo kiemo (Nepriklausomybės aikštė – Gedimino pr. Universiteto g. 3, Vilnius).
15.30 val. – RENOVATIO STUDIORUM (VU Didysis kiemas).
17.00 val. – Išvažiuojame į Kauną.

17.30 val.

Pirmo kurso magistrantų susitikimas
su studijų programų vadovais ir dėstytojais

Audiovizualinis vertimas

prof. dr. Jadvyga Krūminienė

Finansų technologijos

doc. dr. Saulius Masteika
*Susitikimas nukeltas į 2021-09-02 17.00 val.

Muitinės g. 8.
(I korp.)

Lietuvių literatūra ir kūrybinis rašymas

prof. dr. Skirmantė Šarkauskienė

J. Jablonskio aud.

Marketingas ir pardavimų vadyba

dr. Giedrius Romeika

V. Gronsko aud.

(II korp.)

Meno vadyba

doc. dr. Audronė Rimkutė

VK stud.

(IV korp.)

Tarptautinio verslo vadyba(anglų k.)

prof. dr. Dalia Štreimikienė

5 aud.

(II korp.)

Tvariųjų finansų ekonomika

prof. dr. Kristina Rudžionienė

2 aud.

Viešojo diskurso lingvistika

doc. dr. Rita Baranauskienė

M. Biržiškos aud.

(IV korp.)

2021 m. rugsėjo 2 d. (ketvirtadienis)
Programa

10.30 val. – Prisistato VU SA KnF pirmininkė ir koordinatorių komanda (V. Gronsko aud., Muitinės g. 6, II korp.).
11.15 val. – Pietūs.

12.00 val.

Pirmo kurso bakalaurų susitikimas
su studijų programų vadovais apie pasirinktas studijas

Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba)

doc. dr. Dovilė Urbonienė

17 aud.

Audiovizualinis vertimas

dr. Jurgita Astrauskienė

J. Jablonskio aud.

IV korp.

Ekonomika ir vadyba

doc. dr. Ilona Kiaušienė

5 aud.

II korp.

Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos

doc. dr. Rūta Klimaitienė

I korp.

Informacijos sistemos ir kibernetinė sauga /

Information Systems and Cyber Security

doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis

V. Gronsko aud.

Lietuvių filologija ir reklama

doc. dr. Rita Baranauskienė

M. Biržiškos aud.

IV korp.

Marketingo technologijos

prof. dr. Dalia Krikščiūnienė

2 aud.

I korp.

13.00 val. – Diskusija su Kauno fakulteto dekanu doc. dr. Kęstučiu Driauniu, Akademinių reikalų prodekane prof. dr. D. Aliūkaite ir SA atstovu (V. Gronsko aud., Muitinės g. 6, II korp.).
14.00 val. – Kauno fakulteto bibliotekos pristatymas (V. Gronsko aud., Muitinės g. 6, II korp.).
14.30 val. – Savanorystės projekto „Kelrodė žvaigždė“ pristatymas V. Gronsko aud., Muitinės g. 6, II korp.).
15.00 val. – Ekskursija iš Liepų kiemelio „VU Kaune – senamiesčio puošmena“ –  Pažink savo Alma Mater!

2021 m. rugsėjo 3 d. (penktadienis)
Programa

09.00–10.00 val. VU Biblioteka (lietuvių k.). Vaizdo transliacija: https://bit.ly/3Bm9DPE
10.00–11.00 val. VU SA (lietuvių k.). Vaizdo transliacija: https://bit.ly/3kvrhJY
11.00–12.00 val. Ekskursija iš Liepų kiemelio „VU Kaune-senamiesčio puošmena“- Pažink savo Alma Mater! iš Liepų kiemelio
12.00–13.00 val. Laisvalaikio veiklų VU Kauno fakultete pristatymas V. Gronsko aud., Muitinės g. 6,( II korp.)

Laikantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų reikalavimų renginiams, būtina išankstinė dalyvių registracija į šventinius renginius ir išvykoms į Vilnių: https://forms.office.com/r/U1P1H3D2Xz

Daugiau informacijos: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius/20210901#10944 ir pirmakursiams skirtoje svetainėje https://www.studentauk.vu.lt/

DĖMESIO!

Kad renginių metu galėtume užtikrinti dalyvių saugumą, į renginius bus įleidžiami tik galiojančius galimybių pasus turintys asmenys (mokslo metų pradžios eisenoje gali dalyvauti tik galimybių pasus turintys IR užsiregistravę asmenys). Primename, kad renginių metu visi dalyviai turi dėvėti apsaugines kaukes.

Maloniai kviečiame dalyvauti šventiniuose renginiuose!