sveinkinimas_rugsejo_pirmai_lt_kalba.pngMieli Kauno fakulteto bendruomenės nariai,
sveikinu visus Rugsėjo pirmosios proga! Šiais metais universiteto bendruomenė pasipildė naujais nariais, todėl tikiu, kad bus įdomių pažinčių ir bendrų veiklų. Drauge pažinsite mokslo pasaulį, įgysite naujos patirties bei dalinsitės studijų procese iškilusiais džiaugsmais ir rūpesčiais. Tad linkiu visiems kūrybiškų minčių, naujų atradimų ir neišsenkančios energijos siekiant mokslo aukštumų Vilniaus universitete Kaune!

Iki susitikimų fakulteto erdvėse!
Kauno fakulteto dekanas Kęstutis Driaunys