svarbi-info-studiju-pradzia.pngPrimename, kad į universiteto patalpas gali patekti vieną iš pateiktų dokumentų turintys asmenys:

• Galimybių pasą
  • ES skaitmeninį COVID pažymėjimą
  • Neigiamą galiojantį SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatą

SVARBU! Siekdami, kad studijų procesas vyktų sklandžiai bei nesusidarytų eilės prie įėjimo į universiteto patalpas, prašome ateinant turėti paruoštą asmens tapatybės pažymėjimą ir vieną iš anksčiau išvardytų dokumentų.

Kaip žinia, jeigu esate nepasiskiepiję ir nepersirgę arba pasiskiepiję tik viena vakcinos doze, turite testuotis.

Naujausiu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu tie studentai, kurie pasiskiepiję viena doze, pereinamuoju laikotarpiu (iki spalio 15 d.) už PGR testą galimybių pasui mokėti neturėsite.
Galimybių pasą galite gauti paspaudę nuorodą https://gpasas.lt/.