Salcius 22021 m. rugsėjo 25 dieną Ilgametis fakulteto dekanas doc. dr. Algirdas Eugenijus Šalčius minėjo 80-ąjį jubiliejų. Tai Žmogus, kuriam esame dėkingi už kartu praleistus metus, kai siekėme bendrų universitete iškeltų tikslų, kūrėme fakultetą. Džiugu, kad šiandien vėl galime prisiminti praėjusias dienas ir pasveikinti sulaukus solidaus jubiliejaus.

Gerbiamas Algirdai Eugenijau,

Jus sveikina gausi Kauno fakulteto bendruomenė, kuriai Jūs vadovavote, su kuria dirbote, kurią mokėte! Nuoširdžiai sveikiname šios gražios ir prasmingos sukakties proga! Tegul kiekviena diena Jums neša sėkmę, džiaugsmą ir kuo geriausią nuotaiką!

Kauno fakulteto bendruomenė