koncertas 2021Mieli Kauno fakulteto bendruomenės nariai,

artėja gražiausios ir laukiamiausios metų šventės. Prieš išsiskirdami šventiniam laikotarpiui, susikurkime iškilmingą nuotaiką!

Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami jus pakviesti į šventinį koncertą. Kadangi šventiniu laikotarpiu LR sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja vengti gausaus žmonių susibūrimo vietų, kontaktiniu būdu koncerte gali dalyvauti tik Kauno fakulteto bendruomenės nariai, turintys galimybių pasą ir atlikę greitąjį Covid-19 antigeno testą (apie tai esate informuoti el. laišku). Visiems kitiems – tiek bendruomenės nariams, tiek visiems norintiems patirti atkeliaujančių švenčių dvasią, sudaroma galimybė renginį stebėti nuotoliniu būdu.

Tad  kviečiame prisijungti prie tiesioginės transliacijos gruodžio 22 d. (trečiadienį), nuo 18.00 iki 19.00 val. Kauno fakulteto YouTube paskyroje.

Renginio programa:

• Dekano sveikinimas
  • VU akademinio dainavimo studijos „Veni Gaudere“ ir Ukmergės meno mokyklos jaunių choro „Rūta“ koncertas su ypatinga programa artėjančių švenčių proga iš Evangelikų liuteronų bažnyčios (vadovė – Adelė Mikalkėnienė, koncertmeisteris Arnas Mikalkėnas).

Iki susitikimo!