sustiprinamoji doze 2021Mieli studentai ir studentės,

kaip žinote, net 87 % Vilniaus universiteto bendruomenės narių pasiskiepijo dviem skiepo nuo COVID-19 ligos dozėmis, todėl rudens semestro užsiėmimai vyko ir universiteto auditorijose. Primename, kad jau yra galimybė pasiskiepyti trečia vakcinos doze, todėl kviečiame nedvejoti ir pasirūpinti savo, taip pat savo artimųjų ir aplinkinių saugumu. Tik susitelkę galėsime pasiekti bendrą tikslą – naujais metais vėl susitikti su bendrakursiais ir dėstytojais kontaktiniu būdu.

Registruotis vakcinai ir pasitikrinti, ar jau turite galimybę skiepytis sustiprinančiąja skiepo doze, galite:

Likime sveiki!