Lina Buividaviciute2Nuoširdžiai kviečiame visus, kuriems įdomūs kūrybos vingiai – viršūnės ir nuokalnės, į susitikimą su poete, tekstų kūrėja, kultūros apžvalgininke ir Kauno fakulteto dėstytoja Lina Buividavičiūte.

Laukiame jūsų  13.30 val. Vaizdo ir konferencijų studijoje (Muitinės g. 12, 4 korpusas).

Primename, kad seminaro metu kalbėsimės apie antrąją poetės knygą „Tamsieji amžiai“, smalsausime apie eilėraščių gimimą, inspiracijas, poezijos įvairovę, reakcijas į kritiką, biografijos faktų ir intertekstų lydinį tekstuose. Taip pat L. Buividavičiūtę kviesime pasidalinti patirtimi apie kritikos rašymą, dalyvavimą skaitymuose, projektuose, performansuose, įvairiose konkursų komisijose. Išgirsime apie skirtingus žanrus ir auditorijas, buvimo skirtinguose kultūros laukuose privalumus ir trūkumus.

Nuotraukos autorė – Gintarė Dzedulionė