senatas vitas

Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija paskelbė apie prasidėjusius naujus rinkimus į Vilniaus universiteto senatą (plačiau žr. Rinkimai į VU Senatą 2022).

Kauno fakultete bus renkami du Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių atstovai. Naujos kadencijos Vilniaus universiteto senatą sudarys 46 nariai.

Kandidatai į Senato narius keliami iki 2022 m. balandžio 8 d. 15:00 val. Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi kiekvienas Rinkėjas, iškeldamas savo ar kito Rinkėjo kandidatūrą. Kito Rinkėjo kandidatūra gali būti iškelta tik esant jo sutikimui. Su Kauno fakulteto rinkėjų sąrašu galite susipažinti čia.

Iki 2022 m. balandžio 8 d. (penktadienio), 15:00 val., Kauno fakulteto rinkimų komisijai (dekanate) reikia pateikti:

*     prašymą būti kandidatu – jeigu kandidatas iškelia save pats (formos teirautis dekanate);

*     prašymą registruoti kandidatą ir sutikimą būti kandidatu – jeigu kandidatas iškeliamas kito rinkimų teisę turinčio darbuotojo (formų teirautis dekanate).

Senato rinkimai VU akademiniuose padaliniuose planuojami 2022 m. gegužės 16 d. 9:00 val. – gegužės 17 d. 17:00 val. Gegužės 10 d. 9:00 val. – 11 d. 17:00 val. akademiniuose padaliniuose vyks išankstinis balsavimas.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus Kauno fakultete vykdys Kauno fakulteto rinkimų komisija.

Kauno fakulteto rinkimų komisija