spectrum22Naujausiame mokslo populiarinimo žurnale SPECTRUM publikuojami Vilniaus universiteto (VU) mokslininkų straipsniai apie asmeninio dirbtinio intelekto ateitį, ekonomikos skatinimą skolintais pinigais, lietuvių vaistų vartojimų įpročius, pandemijos įtaką kelionėms. Be minėtų straipsnių ypač džiugina ir du VU Kauno fakulteto mokslininkų parengti straipsniai:

• Prof. Virginijos Jurėnienės kartu su doc. Giedre Purvaneckiene rengtas straipsnis „Kodėl moterys po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo iš darbo rinkos veržėsi į namus?“ čia:
  • Prof. Vladislav V. Fomin kartu su dr. Dovile Balevičiene rengtas straipsnis „Kodėl blokų grandinės technologijos projektai taip dažnai žlunga?“

Kviečiame skaityti naujausią žurnalo numerį čia: SPECTRUM